W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy
w Nakle nad Notecią
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura I C 70/21
Data 24.06.2021
Czas trwania 14:10
Skład Paweł Nowacki
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 104
Sygnatura III RNs 29/21
Data 24.06.2021
Czas trwania 14:00
Skład Wojciech Kokociński
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 104
Sygnatura III RNs 17/21
Data 24.06.2021
Czas trwania 14:00
Skład Wojciech Kokociński
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 104
Sygnatura III Nsm 122/21
Data 24.06.2021
Czas trwania 13:00
Skład Wojciech Kokociński
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 104
Sygnatura III Nsm 261/19
Data 24.06.2021
Czas trwania 12:00
Skład Wojciech Kokociński
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura I Ns 407/19
Data 24.06.2021
Czas trwania 12:00
Skład Paweł Nowacki
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 104
Sygnatura III Nsm 246/20
Data 24.06.2021
Czas trwania 11:00
Skład Wojciech Kokociński
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 104
Sygnatura III RNs 130/20
Data 24.06.2021
Czas trwania 10:30
Skład Wojciech Kokociński
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 104
Sygnatura III Nsm 296/19
Data 24.06.2021
Czas trwania 10:00
Skład Wojciech Kokociński
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 104
Sygnatura III Nsm 341/19
Data 24.06.2021
Czas trwania 09:00
Skład Wojciech Kokociński
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura I Ns 159/21
Data 24.06.2021
Czas trwania 09:00
Skład Paweł Nowacki
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 108
Sygnatura I C 565/20
Data 23.06.2021
Czas trwania 14:00
Skład Małgorzata Łosoś
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 108
Sygnatura I Ns 200/21
Data 23.06.2021
Czas trwania 13:30
Skład Małgorzata Łosoś
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 112
Sygnatura II Ko 560/21
Data 23.06.2021
Czas trwania 12:45
Skład Renata Kowalska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 112
Sygnatura II K 148/21
Data 23.06.2021
Czas trwania 12:30
Skład Renata Kowalska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 108
Sygnatura I C 26/21
Data 23.06.2021
Czas trwania 12:30
Skład Małgorzata Łosoś
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 112
Sygnatura II K 206/21
Data 23.06.2021
Czas trwania 12:15
Skład Renata Kowalska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 112
Sygnatura II K 8/21
Data 23.06.2021
Czas trwania 12:00
Skład Renata Kowalska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 108
Sygnatura I Ns 206/21
Data 23.06.2021
Czas trwania 12:00
Skład Małgorzata Łosoś
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 112
Sygnatura II K 18/21
Data 23.06.2021
Czas trwania 11:30
Skład Renata Kowalska